O nas

Biegówki to nasza pasja, Sklep Narty Biegowe powstał z pasji

Dla nas narty biegowe to pewien sposób na to by życie było lepsze, zwłaszcza w zimie.
Biegówki to nasza pasja, sklep powstał z pasji – to co robimy sprawia nam przyjemność i chcemy tym dzielić się z innymi.
Działamy od 2010 roku – dzięki rzetelności, solidności, pozytywnemu nastawianiu – zyskaliśmy Klientów w całej Polsce.
Nasi klienci to ciekawi i wspaniali ludzie, pełni pasji i podziwu, czasami mamy okazję poznać ich, posłuchać o ich rodzinie, przyjaciołach, pracy.
Wśród naszych klientów mamy sportowców, dziennikarzy, podróżników, lekarzy, literatów, filmowców, nauczycieli, duchownych, inżynierów, mechaników, grafików, malarzy.

Biegówki można traktować jako sport, relaks, turystykę, sposób spędzania wolnego czasu z rodziną lub znajomymi. Można biegać bardzo ambitnie, albo zwyczajnie sobie spacerować. Najważniejsza jest radość jaką nam to sprawia.

To także doskonały relaks psychiczny - gdy w ciszy biegniemy lub wędrujemy przez las, mamy czas na wewnętrzne uspokojenie, docenienie piękna przyrody i pomyślenie o Stwórcy tego pięknego świata.

Biegówki - to też sposób na przetrwanie zimy – nie każdy przecież ją lubi. Jest uciążliwa, gdy rano musisz odśnieżać samochód, oskrobać szyby. Jeżeli jednak biegasz na nartach to Twój wewnętrzny stosunek do tych czynności będzie zupełnie inny. Każdy opad śniegu i mroźny dzień będą tym na co czekasz. Po prostu BIEGÓWKI – LEPSZA STRONA ZIMY.

Jesteśmy prawdopodobnie jedynym sklepem na nizinach Polski wyspecjalizowanym niemal wyłącznie w sprzedaży nart biegowych. Staliśmy się także jednym z najpoważniejszych sprzedawców nart biegowych w Polsce.

Sprzedajemy narty biegowe śladowe, sportowe i backcountry, wiązania i buty do nart, kije i odzież narciarską, plecaki i ochraniacze, akcesoria  okulary na biegówki, smary do nart firm SPORTEN, FISCHER, , ALPINA, LEKI, SKIGO, ROTEFELLA, SWIX, BERKNER, GOGGLE, SILVINI, TOKO.

Sprzedajemy także kije do nordic walking i trekkingowe firm LEKI.

Chciałbym podziękować moim przyjaciołom: Mirkowi i Wandzie z Warszawy, Marysi i Piotrowi z Bergisch Gladbach oraz Joannie i Alkowi z Lemförde za wsparcie w początkach naszej działalności.

Marek

nasz_sklep-800.jpg

Adres, godziny pracy i dane kontaktowe znajdują się > tu


.tu